دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی باعث ایجاد محتوای بهتر می‌شود

ainews11
4 min readFeb 24, 2021

از زمان توسعه­ دستیار نوشتاری و ابزارهایی که میزان سرقت ادبی متن را چک می­‌کنند تاکنون راه زیادی طی شده است. امروزه، ابزارهای نوشتن آنلاین از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، تجزیه و تحلیل و پردازش زبان طبیعی برای خلق ایده‌­های جدید، بررسی لحن و داستان­‌های ساختارمند استفاده می­‌کنند. همچنین، ظهور GPT-3 انقلابی کامل در اکوسیستم محتوا ایجاد کرده است.

اکنون بازار، مملو از دستیار نوشتاری است که ادعا می‌­کنند از هوش مصنوعی استفاده می­­‌کنند. با این حال، با استفاده از دستیار نوشتاری مناسب که از هوش مصنوعی قدرت می‌گیرند، کسب‌و‌کارها و کاربران اکنون می­‌توانند محتوای عاری از خطا و قاعده‌مند خلق کنند.

در اینجا فهرستی از چندین دستیار نوشتاری مجهز به هوش مصنوعی برای کمک به کسب‌و‌کارهایی که به دنبال خلق محتوای بهتر در سال ۲۰۲۱ هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

دستیار نوشتاری AI Writer

دستیار نوشتاری AI Writer یک دستیار نوشتاری است که با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده تا محتوای جدیدی برای کاربران تولید کند. این ابزار توسط معماران داده‌­ها توسعه داده شده و دارای ویژگی­‌های نوشتن خودکار و تولید متن برای تولید محتوای بدون خطا بر اساس عناوین داده شده کاربران است. قابلیت­‌های هوش مصنوعی این ابزار به کاربران این امکان را می‌­دهد تا مقاله‌­ای را که قبلاً نوشته شده است با استفاده از ابزارtext spinner مجدداً بازنویسی کنند. همچنین با این ابزار، پروژه‌­های وبلاگ­نویسی خودکار راحت‌تر پیش می‌روند، جایی که API آن فقط با چند خط کد به کاربران کمک می‌­کند. ادعا شده است با کنترل کامل نرم افزار، می­‌توان تا ۳۳٪ از زمان کاربران را ذخیره کرد.

دستیار نوشتاری Wordtune

اخیرا یک آزمایشگاه هوش مصنوعی یک دستیار نوشتاری لحن کلمه که مبتنی بر هوش مصنوعی است توسعه داده است. فناوری یادگیری عمیق به کار رفته در این ابزار، تلاش می‌­کند تا آنچه را که کاربر به دنبال گفتن آن است بفهمد تا روش­‌هایی را پیشنهاد بدهد که سخنان کاربر شفاف­تر، قانع­‌کننده‌­تر و معتبرتر شود. به گفته توسعه‌­دهندگان، این ابزار، پارادایم نوشتاری جدیدی را ارائه می‌­دهد که در آن همکاری مبتنی بر سعی و خطای ماشین‌­ها و انسان‌­ها در کنار هم منجر به تولید محتوا می‌شود. همچنین این ابزار، متن شما را با میلیون‌­ها جمله مشابه که توسط منابع معتبر در سراسر وب نوشته شده مقایسه می­‌کند.

دستیار نوشتاری WritingAssistant

ابزار دستیار نوشتاری، همان‌طور که از نامش پیداست یک نرم‌­افزار بهبود نوشتن است که از هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری پردازش زبان طبیعی برای ارزیابی و تقویت نوشتار استفاده می­‌کند. این کار در دو سطح انجام می شود: ابتدا، خطاها و ارائه پیشنهادات مبتنی بر دستور زبان و سپس و کمک به افزایش کیفیت متن با استفاده از از معیارهای انسجام. این ابزار همراه با ابزار EssayGradingAssistant از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل مقاله از جنبه‌­های مختلف همچون دستور زبان انسجام و کیفیت محتوا استفاده می‌­کند.

دستیار نوشتاری Articoolo

آرتیکولو یک ابزار محتواساز دیگر و یک دستیار نوشتاری است که با به کارگیری هوش مصنوعی این توانایی را پیدا می­‌کند که مانند مغز انسان کار کند. الگوریتم این ابزار با تجزیه و تحلیل و فهم زمینه موضوع، بهترین منابع پایه را پیدا می‌­کند، احساسات را استخراج می‌­کند و کلمات کلیدی اساسی را برای مقاله ارائه می‌­دهد. این نرم‌­افزار مجهز به هوش مصنوعی، محتوای مرتبط را بر اساس احساسات و کلمات کلیدی پیدا کرده و آن را در یک متن منسجم بازسازی می‌­کند. سپس این متن با استفاده از فناوری پردازش زبان طبیعی بازنویسی می‌­شود تا شناسایی معنایی چند مرحله‌­ای و تأیید خوانایی آن انجام شود.

دستیار نوشتاری Writer

دستیار نوشتاری Writer یک نرم افزار ویرایش مبتنی بر هوش مصنوعی و یک دستیار نوشتاری است که یک تیم تحریریه می‌­تواند از آن استفاده کند. این تیم باید دستورالعمل های خود را تعریف کند و سپس هوش مصنوعی تمام ناهمخوانی‌­ها و خطاهای موجود در نوشتن را که به طور بالقوه می‌­تواند به تصویر برند آسیب برساند، شناسایی می‌کند. هوش مصنوعی این نرم­‌افزار می‌­تواند لحن مقالات و متون را رسمی کند و آن را بسیار جذاب‌­تر کند و پیشنهادهایی برای بازنویسی جملات بیش از حد پیچیده بدهد. Writer علاوه بر کمک به بازنویسی محتوای وب­سایت و مقالات رسانه‌­ای، به ایجاد قراردادهای حقوقی، مواد آموزشی و سایر اسناد مربوط به منابع انسانی نیز کمک می‌­کند.

دستیار نوشتاری ShortlyAI

دستیار نوشتاری ShortlyAI یک دستیار نوشتن خلاق است که برای کاربران مقاله و مطالب تولید می‌کند. این ابزار پیشرفته هوش مصنوعی که بر اساس مدل GPT-3 OpenAI ساخته شده، می‌تواند فرایند نوشتن را آسان‌­تر و سریع­‌تر کند و به کاربران کمک کند تا مواقعی را که نوشتن برای آن ها سخت می‌­شود راحت‌تر پشت‌سر بگذارند. همچنین این الگوریتم نه تنها داستان آغاز شده توسط کاربر را ادامه می‌­دهد، بلکه ایده‌­های خلاقانه جدیدی برای پروبال دادن به داستان ارائه می‌دهد. هوش مصنوعی قادر است در کسری از ثانیه متن تولید کند.

دستیار نوشتاری Textio

ادعا می شود که Textio یک دستیار نوشتاری پیشرفته است. این ابزار به طور خاص برای بخش‌های منابع انسانی طراحی شده است. ظرفیت‌های هوش مصنوعی در هر مرحله از استخدام راهنمای قدرتمندی را برای تمام محتوای یک برند ارائه می‌دهد.

انواع کاربردهای هوش مصنوعی در صنایع مختلف را در هوشیو بخوانید

منبع: hooshio.com

--

--